Çözümlerimiz

Sunucu ve Datacenter Çözümlerimiz
Kendi datacenter’ınızı oluşturmak isteyebilirsiniz, aynı şekilde sistem odanızın modernizasyonunu yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu konuda planlama, projelendirme, bakım, taşınma ve diğer hizmetleri veriyoruz. İsterseniz outsource elamanlarımız sizin lokasyonunuzda konumlandırılıyor. Sistem monitoring ve bakımı tarafımızdan yapılıyor.

Alt Yapı ve Kablolama
Rapid Stock olarak uçtan uca tüm firmanızın altyapı ve kablolamasını yapalım. Uzmanlarımızın yapacağı ücretsiz keşif çalışması ile neye ihtiyacınız olduğunu belirleyelim. Doğru yatırım yaparak uzun dönemde karlı çıkın.

Donanım Satış
Kurumların bilgi sistemleri altyapıları ve kullanılan yazılım ve donanım bileşenlerinin performanslı ve güvenlik kriterlerine uyacak şekilde mümkün olan en yüksek erişilebilirlik seviyesinde çalışması için en uygun ve en doğru ürünler için | RAPİD STOCK yanınızda.

Sanallaştırma
RAPİD STOCK yetkili personeli ile size en uygun sanallaştırma platformlarını kullanarak, dağınık altyapınızı birleştirin. Yatırım maliyelerinizi düşürerek, kaynaklarınızı daha verimli ve proaktif olarak yönetim gücünüzü arttırın.

Yedekleme Çözüm Önerileri
RAPİD STOCK’un sunduğu profesyonel yedekleme ürünleri ve konumlandırılmasıyla, verilerinizi size en uygun çözümlerle yedekleyin. İsterseniz sizin belirlediğiniz bir lokasyon da, isterseniz farklı bir coğrafya da bulut ile bir kopyasını tutarak işinizi sağlama alın.

Bulut Çözümleri
Hiç şüphesiz bir firmanın en önemli özelliği verileridir. İsterseniz Verilerinizin hepsini, isterseniz hibrit yapı ile bir bölümünü farklı bir coğrafya da bile tutabilirsiniz. Size en uygun çözümü bulmak için | RAPİD STOCK uzman personelleri yanınız da.

Dlp / Data Lost Prevention ( Veri Kaybı Önleme)
Firmanız için çok önemli dosyaların dışarı taşındığını ya da taşınabileceğini düşünüyorsanız, Dlp çözümlerimiz ile firmanızı koruma altına alıyoruz. | RAPİD STOCK olarak dünyada kendini kanıtlamış Dlp ürünlerimiz ile veri güvenliğini maksimum’ a çıkaralım, acabalara yer bırakmayın.

KVKK – Kişisel Verileri Koruma Kanunu
Son zamanlar da duymaya yavaş yavaş başladığımız bir terim “KVKK” kişisel verileri koruma kanunda profesyonel çözümlerimiz ile şirketinizi ve sizleri koruma altına alıyoruz. | RAPİD STOCK olarak profesyonel ekibimiz ile size uygun çözüm yanınızdayız.

Bakım ve Destek Hizmetleri
RAPİD STOCK’dan Bakım / Destek hizmetini alarak, belirli tarihlerde kurumunuzdaki işlerin tamamlanması ve her türlü sistem sorunları için 7*24 uzak yada telefon desteği alabilirsiniz.

Kamera Çözümleri
Kurumunuza ait istenilen lokasyonlar da izlemeler yapılması ve en önemli nokta olarak, ihtiyaç duyulduğu taktirde bu kayıtlara hızlıca dönülebilmesi için bu konuda kendini kanıtlamış Kamera çözümlerimizi inceleyin. Yüzlerce referansın neden | RAPİD STOCK’u seçtiğini sizde anlayacaksınız.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com