Duyurular

 1. E-ticaret sayfamız hizmete girmiştir.

  Mouse dan Server’a, Notebooktan Monitöre binlerce ürün inceleyip satın alabileceğiniz online E-Ticaret sayfamız sizler için hizmete girmiştir. www.hizlistok.com.tr adresinden ulaşabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz.Projelerinize özel fiyatlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
  E-ticaret sayfamız için tıklayınız

 2. Türkiye'nin Bulut Servisi Rapid Bulut

  RAPID BULUT, şirket dosyalarınızın senkronizasyonu ve çevrimiçi işbirliği teknolojisi hizmeti sunan bir platformdur. Son kullanıcı sınıfı çözümlerin rahatlığını ve kullanım kolaylığını; güvenlik, gizlilik ve kontrol ile işletme ihtiyaçlarınızla birleştirir. Demo ve projeleriniz için www.rapidbulut.com yada 0212 603 26 44 den bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
  Rapid Bulut sayfamız için tıklayınız

 3. Fiyat Ekranı servisimiz Hizmete açılmıştır.

  Sektör gelişiyor, takip eden değil takip edilen olun. Sizde Perakende ve toptan müşterilerinize web sitenizden, Tv ekranlarından yada mobil uygulamalarınızdan online özel fiyat vermek ister misiniz? Size özel fiyat ekranı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 10 dakika, 5 dakika, 1 dakika değil anlık fiyat veriyoruz. Fiyat Ekranı projeleriniz için bizlere 0212 603 26 44 den ulaşabilirsiniz.
  Fiyat Ekranı sayfamız için tıklayınız

 4. Kameralanınızı buluta kaydetmek istermisiniz ?

  Bulut nvr projemiz çok yakında hizmete açılacaktır. Kendi kameralarınız yada müşterilerilerinizin kameralarını düşük maliyetler ile rapid buluta kaydedebilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. Uzaynet Sadece bir çanak anten ile internet alabileceğiniz servisimiz uzaynet, hizmete girmiştir.

  Uzaynet Nedir?

  Uzaynet uydu üzerinden yüksek hızda, iki yönlü internet bağlantısı sağlayabilen bir servistir. Kolay kurulabilen küçük uydu anteni (77 cm), bilgisayarınızı, evinizdeki ya da ofisinizdeki lokal ağ şebekenizi, herhangi bir karasal kablo ya da 4,5G bağlantısı olamadan doğrudan uydu üzerinden internete bağlar.

  Uzaynet’in Avantajları

  Geleneksel internet bağlantılarında çok daha hızlı olan Uzaynet, web taraması, elektronik posta kullanımı, müzik indirme ya da video seyretme gibi ihtiyaçlarınız için kesintisiz geniş bant internet servisidir. Özel bir modem ile 30 Mbps’ye kadar downlad ve 6 Mbps’ye kadar upload hızlarıyla Uzaynet sayesinde internet artık hep istediğiniz kadar hızlı olacak.

  Uygun Tarife Seçenekleriyle Düşük Maliyet

  İster kendiniz, ister aileniz, ister işiniz/işyeriniz için, uygun bir tarife paketiyle Uzaynet uydu internet servisine sahip olmanız mümkündür. Tarifeler hakkında bilgi almak için 0212 603 26 44 den bizlere ulaşabilirsiniz

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com